لوگوهای تخریبچیاطلاعات اماری
RSS نما

سامانه اختصاصی پیام کوتاه سایت : 30007227000022
..............................
با ارسال عدد 1 عضو سایت شوید.

وضعیت من در یاهو
خانه (نما(کلیپ متفرقه مستندی جنجالی درباره تجاوز به زنان ارتش آمریکا + دانلود
( 3 Votes )
  • بازدید: 1272

فیلم مستند جنگ نامرئی / Invisible War 2012 Documentary / زیرنویس فارسی / لینک مستقیم دانلود

فیلم جنگ نامریی اولین فیلم مستندی که درباره تجاوز به زنان ارتش آمریکا ساخته شد. جنگ نامریی با پلان هایی از فیلم های تبلیغاتی دهه های گذشته ی ارتش آمریکا شروع می شود که در آن زنان آمریکایی برای خدمت در ارتش این کشور ترغیب می شوند و بعد یک باره شما با زنانی روبرو می شوید که هر کدام یکی از سربازان ارتش این کشور هستند. آنها از این که چطور به ارتش آمریکاوارد شدند و چقدر برای خدمت در ارتش شوق و ذوق داشتند و انگیزه های فراوان شان را به چه صورتی به دست آورده بودند؛ می گویند تا اینکه ناگهان همه ی فضا عوض شده و قصه ی اصلی خودنمایی می کند.

«کوری سیوکا» قهرمان اصلی فیلم «جنگ نامریی» به تهیه کنندگی امی زیرینگ و نویسندگی و کارگردانی «کربی دیک»می شود. داستان کوری نقش محوری دارد تا بتواند یک رخ داد تکان دهنده که تصویری است از یک «اپیدمی تجاوز». -این اصطلاح را البته ما به آنچه دیک آن را روایت می کند نسبت داده ایم که اگر به مفهوم اپیدمی و آنچه که در فیلم مطرح می شود به دقت نگاه کنیم شاید این بهترین اصطلاحی باشد که می شود برای توصیف این مساله باشد.

فیلم مستند جنگ نامرئی / Invisible War 2012 Documentary / زیرنویس فارسی

فیلم مستند جنگ نامرئی / Invisible War 2012

Documentary / زیرنویس فارسی

 

دانلود در ادامه مطلب

 

مدت زمان : ۹۸ دقیقه

کیفیت : DVDRip (عالی)

نویسنده و کارگردان : کربی دیک

محصول : آمریکا –  ۲۰۱۲  با زیرنویس فارسی

 

فیلم آرام آرام میزان تلخی های روایت خود را افزایش می دهد تا خواننده کم کم به عمق برود. برای اینکه این تدریج مخاطب را خسته نکند شخصیت های دیگری را به ماجرا اضافه می کند و در این میان نماهایی از زندگی روزمره ی شخصیت هایش خصوصا شخصیت محوری؛ « کوری سیوکا » به نمایش می گذارد.

فیلم مستند جنگ نامرئی / Invisible War 2012 Documentary / زیرنویس فارسی

فیلم مستند جنگ نامرئی / Invisible War 2012 Documentary / زیرنویس فارسی

با وجود تند و انتقاد آمیز بودن این فیلم بیش از حد تصور و انتظار؛ آنهم نسبت به یکی از ممنوعه ترین بخش های جامعه از نظر انتقاد پذیری؛ اما اعتماد به نیروهای درون گفتمانی سبب می شود که چنین فیلمی تحمل شده و برخلاف تصور اولیه نه تنها باعث تضعیف سیستم نشده که در بلند مدتبنیان های مدنی آن را تقویت می کند و در عین حال آن را واکسینه می کند.
در پرده بگوییم؛ آیا این جنس اعتماد به رسانه ای ها دلسوز و تزریق چنین واکسن هایی- در معضلات مبتلا به – در جامعه ما نیز امکان پذیر است؟  شاید این مهم ترین درسی باشد که می توانیم و مدیران فرهنگی و سیاسی ما می توانند از «جنگ نامریی» بیاموزند.

فیلم مستند جنگ نامرئی / Invisible War 2012 Documentary / زیرنویس فارسی

فیلم مستند جنگ نامرئی / Invisible War 2012 Documentary / زیرنویس فارسی

کلمات کلیدی : Invisible War 2012، کاندیدای اسکار، آزار جنسی، تجاوز به زنان آمریکا، مشرق نیوز، جایزه آکادمی اسکار، بهترین فیلم سینمایی اسکار، سیکستو رودریگز، به دنبال مرد شکری، پنج دوربین شکسته، عماد برناط، اسرائیل، مستند جنجالی، قیلم مستند، نگهبانان دروازه، تاریخ نگاری، شین بت، کربی دیک، جنگ نامرئی، جنگ پنهان، امنیت داخلی رژیم صهیونیستی، کوری سیوکا، فیلم جنگی، قهرمان اصلی فیلم جنگ نامریی، اپیدمی تجاوز، امی زیرینگ، وزارت دفاع آمریکا، سربازان ارتش آمریکا، ارتش آمریکا، لئون پانه تا، Invisible War، فیلم مستند جنگ نامرئی، Invisible War 2012 Documentary، زیرنویس فارسی، لینک مستقیم، دانلود

 

»» بخش تصویری
.::. دانلود با کیفیت بالا .::.
(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۴۵۰*۷۲۰)
تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نا محدود

 

در مورد فایل های این نوشته به چند نکته توجه فرمایید:
۱- اگر لینک دانلود چند قسمتی است، ابتدا تمام فایلهای مربوطه را دریافت کرده؛ سپس با کلیک روی فایل فشرده اولی اقدام به بازگشایی (Extract) فایل صوتی یا تصویری مربوطه به طور کامل نمایید. لازم به ذکر است برای این کار قبل از آن، شما بایستی نرم افزار Winrar را از اینجا دانلود کرده و آن را نصب نمایید.
۲- فایل های تصویری سایت در کیفیت بالا با فرمت Mkv. یا Mp4. یا Flv. به علاوه در بخش سخنرانی ها، فایل های صوتی آنها نیز در کیفیت بالا با فرمت Mp3. نیز قرار داده شده است.
۳- اگر پس از بازگشایی فایل فشرده، پسوند فایل تصویری Mkv. یا Mp4. بود، برای نمایش بهتر آن از نرم افزار KMplayer استفاده نمایید (لینک دانلود).
۴- در صورتی که لینک (های) دانلود مربوط به یک نرم افزار می باشد، پس از دانلود تمامی قسمتهای آن، فایل (های) مورد نظر را بازگشایی کرده و برای اجرا یا نصب نرم افزار در فولدر مربوطه بر روی فایل اجرایی اصلی با پسوند exe. کلیک کنید.
۵- در صورت خراب بودن لینک اصلی از لینک کمکی درج شده استفاده کنید؛ ابتدا روی لینک کمکی مورد نظر کلیک کنید، سپس در صفحه باز شده جدید به مدت چند ثانیه تأمل کرده تا لینک های کمکی از سرور معتبر اشتراک گذاری فایل [Uploadbaz] برای شما نمایان شود.

 

ارسال نظر


کد امنیتی
به روزرسانی کد

تماس با مدیر بخش
ارسال کلیپ برای ما

کلیپ های تصویری خود را برای قرار دادن در این سایت به ایمیل زیر بفرستید...

HadiGanjali@gmail.com

پوستر های تخریبچی

سنگر تبلیغات